Nova odijela za članove Puhačkog orkestra

odijela2_20191120_1954720503

U godini obilježavanja 125. obljetnice društva,  početkom mjeseca listopada za pomladak Puhačkog orkestra DVD-a Petrovina nabavljena su odijela sa logom Puhačkog orkestra,  kako bi u narednom razdoblju na koncertima nastupali jednoobrazno. Sredstva za nabavku odijela  osigurana su temeljem javnog  natječaja Zagrebačke županije  u iznosu od 20.000,00 kuna te dodatnih vlastitih sredstava. U orkestar je uključeno ukupno 42 mladih članova koji njeguju  dugogodišnju tradiciju sviranja u Puhačkom orkestru DVD-a Petrovina.

tajnica DVD-a Petrovina

Jadranka Domjančić