Operativa Natjecateljske ekipe Aktivan vikend za članove DVD-a Petrovina

Aktivan vikend za članove DVD-a Petrovina

city-portal_dvd-mraclin_130-godina_14_20180623_1673072285

Članovi DVD-a Petrovina protekli vikend sudjelovali su na nizu događanja u organizaciji prijateljskih društava.

U subotu 16.06.2018. godine natjecateljska ekipa muške mladeži sudjelovala je 11. Kup-u DVD-a Donje Mekušje te zauzela 9. mjesto od ukupno 13 ekipa na natjecanju. Istog dana u popodnevnim satima članovi Puhačkog orkestra sudjelovali su na obilježavanju 130. obljetnice postojanja DVD-a Mraclin u Mraclinu kraj Velike Gorice. U nedljelju 17.06.2018. godineekipe pomladka muški i ženski 6-12 godina sudjelovale su na vatrogasnom natjecanju djece 3. KUP DVD-a Gornji Desinec u sklopu manifestacije Desinečko Ivanje u Gornjem Desincu. Ekipa pomladka ženski 6-12 godina zauzela je 2. mjesto dok je ekipa pomladka muški zauzela 8. mjesto. Istog dana natjecateljska ekipa veterana DVD-a Petrovina sudjelovala je vatrogasnom natjecanju 19. Kup Starog Čiča i 9. Memorijal „Dražen Plodinec“ u Starom Čiču i zauzela 3. mjesto. Čestitke svim članovima ekipa na sudjelovanju i osvojenim peharima te uspješnom predstavljanju DVD-a Petrovina.

Jadranka Domjančić

Tajnica DVD-a Petrovina